Почела дезинфекција улица и јавних површина

Почела дезинфекција улица и јавних површина

Радници ЈКП „Комуналац“ Кнић у сарадњи са ЈКП „Шумадија“ Крагујевац почели су јутрос дезинфекцију улица и јавних површина у најпрометнијим насељеним местима у општини. Цистерне са водом у коју је додата прописана, појачана количина дезинфекционих средстава прошле су улицама у варошици Кнић где су испрскане улице, тротоари, травњаци. Дезинфекција се наставља и у осталим прометним местима општине где је највећа циркулација људи, посебно око амбуланти, трговинских радњи.

ЈКП „Комуналац“ сутра почиње и дезинфекцију стамбених зграда и јавних објеката на територији општине Кнић. Средство за дезинфекцију, натријумхипохлорит могу да узму и грађани из канистера постављених у осам места у општини, а намењено је за дезинфекцију подова, степениште, врата, гелендера… Упутство за употребу истакнуто је на канистерима. Можете га преузети и са сајте општине Кнић.

Сутра дезинфекција улица и јавних површина

Сутра дезинфекција улица и јавних површина

ЈКП „Комуналац“ Кнић у сарадњи са ЈКП „Шумадија“ Крагујевац поново ће дезинфиковати улице и јавне површине у најпрометнијим насељеним местима у општини Кнић. Од понедељка ће „Комуналац“ почети и дезинфекцију стамбених зграда и јавних објеката.

Завршена дезинфекција улица и јавних површина и у Губеревцу

Завршена дезинфекција улица и јавних површина и у Губеревцу

Радници ЈКП „Комуналац“ Кнић завршили су дезинфекцију улица и јавних површина и у Губеревцу. Радили су од раног јутра у  Гружи, Топоници, Барама  и Губеревцу.  Посебно су третирани простори око амбуланти у тим местима, а у договру са надлежнима у Дому здравља Кнић и амбуланте у Барама и Губервцу. Запослени у ЈКП „Комуналац“ Кнић вредно су радили како би се унапредила хигијена јавног простора која је уз личну хигијену и придржавања мера заштите и изолације пресудна у борби против вируса.

Настављена дезинфекција улица

Настављена дезинфекција улица

Радници ЈКП „Комуналац“ Кнић наставили су јутрос дезинфекцију улица и јавних површина у најпрометнијим насељеним местима у општини Кнић. Цистерне из ЈКП „Шумадија“ Крагујевац са додатно хлорисаном водом су у Гружи и Топоници. Улице и јавне површине у општини Кнић дезинфикују се захваљујући иницијативи и сарадњи командната Општинског и Окружног штаба за ванредне ситуације, Мирослава Николића и Биљане Илић Стошић.

Почела дезинфекција улица

Почела дезинфекција улица

Јутрос је почела дезинфекција улица у најпрометнијим насељеним местима у општини Кнић. Екипе ЈКП „Комунуналац“ Кнић уз помоћ колега из ЈКП“Шумадија“ Крагујевац почеле су дезинфекцију улица у Книћу и Гружи. У зависности од динамике рада и расположивости цистерни, дезинфекција ће бити настављена и сутра.

Pin It on Pinterest